top of page

Human Design Analizi

Dünyanın en gelişmiş karakter analiz sistemi "Human Design", doğum anında yıldızların ve gezegenlerin konumuna göre sizin için özel olarak tasarlanmış bir yaşam planıdır. Doğum saatinizi ve yerinizi temel alarak kişiliğinizin genetik bir haritasını çıkarır. Tasarımınızı öğrenmek, kişiliğinizi, yeteneklerinizi, güçlü ve zayıf yönlerinizi, kendinizle ve diğer insanlarla olan etkileşimlerinizdeki dinamikleri anlamanızı sağlar. Mevcut yetenek ve becerilerinizi detaylandıran bir yol haritasıdır. Aynı zamanda dünya ile olan ilişkinizi, çevresel etki ve şartlandırmalara nerelerde maruz kaldığınızı gösterir. İçsel dünyanızın nasıl işlediğini ve pratik teknikler ile karar alma konusunda önemli noktaları netleştirir.

Astrolojiden çok daha detaylı olan bu devrimsel sistem, olmaya geldiğiniz insanı yaşamanız için verdiği anahtar bilgilerin yanı sıra, kişisel enerji akımlarımız ile diğer insanlarla girdiğimiz etkileşimler hakkında da şaşırtıcı tespitlerde bulunur. 

 

Doğduğunuz yerde ve saatteki gökyüzü konumlarından elde edilen veriler, Mandala Çarkı üzerinde gezegen konumlarıyla karşılaştırılır. Karakter özellikleri ezoterik analiz sistemi ile incelenir. Astrolojik veriler, I-Ching, Çakra Sistemi, Kabala Öğretisi Yaşam Ağacı, Kuantum Mekanikleri senteziyle oluşmaktadır.  

 

Kendini keşfetme bilimi olan Human Design ile sadece size özel eşsiz doğanızı öğrenebilir, güçlü ve zayıf yanlarınızı, yeteneklerinizi, sınırlarınızı, hayatı algılayış tarzınızı, size bahşedilmiş hediyeleri keşfedebilirsiniz.

 

Human Design; İnsan Tasarımı, doğum günü, ay, yıl, saat, şehir gibi verileri kullanarak yapılan karakter analizi çalışmasıdır. Aslında bir nevi sizi anlatan bir sistemdir.
 
Human Design Analizinin Faydaları Nelerdir?

- Göksel etkilerin insan üzerindeki etkileşimini anlamak, bireyin potansiyelini, yaşam amacını ve dünyaya geliş nedenini hatırlatmak için kullanılır. 
- Kendi kullanım kılavuzunuzu ortaya çıkartır. 
- Hayatınıza, ilişkilerinize ya da kariyerinize nasıl doğru yön vereceğiniz; doğru kararı nasıl alacağınız, yaşam yolunda karşılaşılan engellerin üstesinden nasıl geleceğiniz konularında kendinize ışık tutan bir haritadır. 

·      Human Design Analizi raporunu sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Detaylı Human Design Analizi Raporunuzu almak iletişime geçebilirsiniz. (Doğum yeri ve doğum saati bilgilerinin doğru olması önemlidir.)

Astrologer Writing Natal Chart

Human Design Karakter Analizi

Kişisel harita çıkartılması 

Seans süresi: 1 hafta
 

Human Design Harita Okuma Seansı 

Çıkartılan haritanın human design koçu tarafından yorumlanması

Seans süresi: 30 dk.
 

Human Design Analizi Hakkında Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

bottom of page