top of page

Biz Kimiz?

2019 yılında kurulan Nefes ve Farkındalık Akademisi; ICF’in ACSTH (Approved Coach Specific Training Hours) program sağlayıcısıdır.

Nefes ve Farkındalık Akademisi; hayatınızı ve kendinize bakış açınızı olumlu yönde değiştirebilecek bireysel veya kurumsal koçluk hizmetleriyle beraber aynı zamanda profesyonel koçluk alanında bütünsel çözümler sunan eğitimler veren ve koçluk alanında çalışmayı hedefleyen profesyonelleri yetiştiren uluslararası sertifikasyon ve diploma sunan bir kurumdur. Yaşam Koçluğundan, Nefes Koçluğuna, Öğrenci Koçluğundan Quantum Koçluğuna kadar geniş  bir alanda uzman kadrosuyla; kişilerin kendilerini geliştirecek ve koçluk becerilerini öğrenmelerine yardımcı olacak ve koçluk alanına başarılı bir şekilde geçmelerini sağlayacak kapsamlı koçluk eğitimleri Akademi bünyesine yer almaktadır.

 

Nefes ve Farkındalık Akademisi’nde; sertifika programlarının yanı sıra ruhsal uyanış ve şifalanma için Nefes Terapisi, Reiki, Meditasyon, EFT ve NLP uygulamaları yapılmakta, Mucizeler Kursu (ACIM) ile “uyanış” yolunda içsel sorularının cevaplarını arayanlara rehberlik edilmekte, Design of You ile de bireyin potansiyeli, yaşam amacı ve dünyaya geliş nedeni hatırlatılmaktadır.

bottom of page