top of page

Biz Kimiz?

Nefes ve Farkındalık Akademisi, 2015 yılında kurulmuş olup, ICF’in ACSTH (Approved Coach Specific Training Hours) program sağlayıcısı ve Passcert-Euro Card akretdite bir Akademidir, bireysel veya kurumsal koçluk hizmetleri sunmanın yanı sıra, profesyonel koçluk alanında bütünsel çözümler sunan eğitimler vermektedir. Ayrıca, koçluk alanında çalışmayı hedefleyen profesyonelleri yetiştirmek için uluslararası sertifikasyon ve diploma programları sunmaktadır.

 

Nefes ve Farkındalık Akademisi, geniş bir alanda uzman kadrosuyla yaşam koçluğundan nefes koçluğuna, öğrenci koçluğundan quantum koçluğuna kadar çeşitli koçluk eğitimleri sunmaktadır. Bu eğitimler, kişilerin kendilerini geliştirmelerine ve koçluk becerilerini öğrenmelerine yardımcı olmayı hedeflemektedir. Aynı zamanda, katılımcıların koçluk alanına başarılı bir şekilde geçmelerini sağlamaktadır.

 

Nefes ve Farkındalık Akademisi, sertifika programlarının yanı sıra ruhsal uyanış ve şifalanma için çeşitli uygulamalar da sunmaktadır. Bu uygulamalar arasında nefes terapisi, reiki, meditasyon, EFT (Duygusal Özgürleştirme Teknikleri) ve NLP (Nörolingüistik Programlama) bulunmaktadır. Ayrıca, Mucizeler Kursu (ACIM) ile “uyanış” yolunda ilerlemek isteyenlere rehberlik edilmekte ve Design of You programı ile bireyin potansiyeli, yaşam amacı ve dünyaya geliş nedeni hatırlatılmaktadır.

 

Nefes ve Farkındalık Akademisi, geniş bir yelpazede koçluk eğitimleri sunmanın yanı sıra, ruhsal uyanış ve şifalanma için çeşitli uygulamaları da bünyesinde barındırmaktadır. Bu sayede, katılımcılar hem kişisel gelişimlerini destekleyebilir hem de içsel yolculuklarında rehberlik alabilirler.

bottom of page