top of page

Nefes ve Farkındalık Eğitimi

Dönüşüm yolculuğu NEFES ile başlar !

 

Nefes alma alışkanlıkları kişiliğimiz ve yaşam deneyimlerimizle ilgili ipuçları verir. Nasıl nefes alıyorsak hayatı da benzer şekilde yaşarız. Yanlış nefes yoktur, ancak düzensiz ve yetersiz nefes alma alışkanlıklarımız vardır. Bu alışkanlıklar zaman içinde kazandığımız davranış kalıpları gibidir. Doğal nefesi bozma, limitleyici düşünceler ve limitli nefes alışkanlıkları yaşam akışının nerelerde limitlediğini gösterir. Nefesteki blokajların arındırılması ve nefes alışkanlıklarının değişmesi yaşamla daha uyumlu, kendimizle barışık ve akışta yaşayabilmeyi sağlar. Nefes kapasitesi arttıkça ruh-zihin-beden sağlığı iyileşir.

Nefes ve Farkındalık Sınıfı ile;

Nefes alışkanlıklarını fark ederek, zihinsel ve duygusal dünyanı gözlemleyerek hayatındaki dönüşüm yolculuğuna başlıyor olacaksın.

4 gün boyunca kendi nefes alışkanlıklarını ve nefesindeki blokajları öğrenecek ve özüne dönüşün anahtarı olan nefesinle yeniden tanışacaksın.

 

Bu sınıfta seni neler bekliyor?

 

-Detaylı Nefes analizi. Nefes alışkanlıklarını ve buna bağlı olarak hayatındaki düşünce kalıplarını ve kendini limitlediğin alanları öğreneceksin.

-Travmatik deneyimler sebebiyle bastırmış olduğun duygusal enerjileri nefesin dönüştürcü gücüyle enerjetik alanlarından arındırıyor olacaksın.

-Her çalışma sonunda yapılan nefes seansları ve meditasyonlar ile nefesindeki ve çakra sistemindeki blokajları şifalandıracak ve iç dünyanla daha derinden bağlantı kuracaksın.

-Çalışma boyunca verilen farkındalık araçları&bilgiler sayesinde ve dönüşüm yolculuğunun en kritik adımlarını öğreniyor olacaksın.  

Nefes ve Farkındalık Eğitimi; Meditasyon ve Nefes seansları ile katılımcılara hem doğru nefesin öğretildiği, hem de kendi nefeslerinin düzeltildiği bir dönüşüm programıdır. Öncelikli amaç, katılımcının kendi nefesindeki blokajların tespit edilerek açılmasıdır.

 

* Bu eğitim Nefes Koçluğu Eğitimi'nin temelini oluşturur. Ancak Nefes Koçluğu eğitimine devam etmek mecburiyeti yoktur ve eğitim katılımcının kendi nefesindeki blokajların tespiti ve açılmasını hedeflemektedir.

Eğitim 2 farklı modelde verilmektedir;

1. Model: Zoom Online

Eğitim süresi: 4 gün toplam 8 saat- Saat 21:30 - 23:30 arası

Birebir nefes analizi ( online), Nefes ve farkındalık dersleri, 3 Nefes seansı, 3 Meditasyom

Eğitmen: Oğuz Kömürlü-Özge Özel

2. Model NFA Eskişehir Merkezde İnziva
 2 gece 3 günlük bir inziva programıdır. 

Cuma günü saat 15:00 - Pazar 15:00 arası Nefes ve Farkındalık Akademi Eskişehir merkezinde, konaklamalı olarak yapılmaktadır. Toplam 6 adet Nefes Seansı-3 adet Arınma ve Yeni enerjiye Uyumlanma Meditasyonu, Reiki ile enerji alanı dengeleme çalışmaları, Tibetin Gençlik Pınarı çalışmaları, Farkındalık derslerini içermektedir.

"Eğitim ücretine konaklama, sabah, öğlen, akşam yemekleri ve coffee breakler dahildir."
 

Feel deeper_edited.jpg
bottom of page